Tüm GPO eşya değerlerine göz at
Canlı çözüm değerleri, talep ve 60 günlük trendleriyle birlikte takip edilen 174 eşyanın tamamı.
Güncellendi:
PetMart’ta stokta: All Seeing Nightfall tümünü gör
Filtreler
/ 174 eşya
Tüm 174 GPO eşya değeri
| # | İsim | Nadirlik | Talep | Trade'ler60d | 7 g | Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | | Collectable | Yüksek talep | ▲ 187% | 4.9M | |
| 2 | | Collectable | Stabil | ▲ 27% | 1.9M | |
| 3 | | Collectable | Yüksek talep | ▲ 22% | 1.5M | |
| 4 | | Collectable | Stabil | ▲ 21% | 1.5M | |
| 5 | | Collectable | Düşük talep | ▲ 24% | 1.4M | |
| 6 | | Collectable | Düşük talep | +2.8% | 973K | |
| 7 | | Collectable | Düşük talep | −1.3% | 795K | |
| 8 | | Collectable | Stabil | +6.0% | 711K | |
| 9 | | Collectable | Düşük talep | −2.9% | 524K | |
| 10 | | Collectable | Stabil | +7.3% | 451K | |
| 11 | | Mythical | Düşük talep | ▲ 14% | 400K | |
| 12 | | Mythical | Stabil | +1.7% | 389K | |
| 13 | | Legendary | Stabil | +8.9% | 340K | |
| 14 | | Collectable | Düşük talep | +6.8% | 310K | |
| 15 | | Collectable | Yüksek talep | ±0 | 238K | |
| 16 | | Mythical | Stabil | ▲ 11% | 203K | |
| 17 | | Collectable | Düşük talep | ±0 | 163K | |
| 18 | | Collectable | Düşük talep | +5.4% | 151K | |
| 19 | | Collectable | Stabil | +2.2% | 134K | |
| 20 | | Mythical | Düşük talep | ▲ 11% | 118K | |
| 21 | | Collectable | Stabil | ±0 | 109K | |
| 22 | | Mythical | Düşük talep | ▼ 16% | 108K | |
| 23 | | Collectable | Düşük talep | ±0 | 107K | |
| 24 | | Mythical | Düşük talep | ±0 | 97K | |
| 25 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 25% | 91K | |
| 26 | | Mythical | Düşük talep | ±0 | 86K | |
| 27 | | Mythical | Düşük talep | −1.9% | 79K | |
| 28 | | Mythical | Düşük talep | ±0 | 76K | |
| 29 | | Mythical | Yüksek talep | +3.5% | 69K | |
| 30 | | Collectable | Stabil | −2.8% | 68K | |
| 31 | | Legendary | Düşük talep | ±0 | 58K | |
| 32 | | Epic | Düşük talep | +4.6% | 50K | |
| 33 | | Legendary | Düşük talep | +4.7% | 50K | |
| 34 | | Legendary | Stabil | ±0 | 49K | |
| 35 | | Mythical | Yüksek talep | ▲ 29% | 46K | |
| 36 | | Legendary | Düşük talep | +3.8% | 42K | |
| 37 | | Legendary | Yüksek talep | ▼ 11% | 30K | |
| 38 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 25% | 30K | |
| 39 | | Collectable | Düşük talep | +1.3% | 29K | |
| 40 | | Mythical | Düşük talep | ▼ 14% | 22K | |
| 41 | | Mythical | Düşük talep | +2.7% | 20K | |
| 42 | | Legendary | Düşük talep | −2.2% | 20K | |
| 43 | | Mythical | Düşük talep | +5.7% | 20K | |
| 44 | | Collectable | Düşük talep | ±0 | 20K | |
| 45 | | Legendary | Düşük talep | −1.8% | 20K | |
| 46 | | Legendary | Stabil | +3.8% | 20K | |
| 47 | | Mythical | Düşük talep | +1.5% | 19K | |
| 48 | | Collectable | Düşük talep | +3.1% | 19K | |
| 49 | | Legendary | Düşük talep | −1.2% | 19K | |
| 50 | | Collectable | Düşük talep | −8.5% | 17K | |
| 51 | | Collectable | Düşük talep | ▼ 13% | 16K | |
| 52 | | Legendary | Stabil | +7.1% | 16K | |
| 53 | | Collectable | Düşük talep | ▼ 12% | 15K | |
| 54 | | Legendary | Düşük talep | −6.0% | 14K | |
| 55 | | Collectable | Stabil | −8.0% | 14K | |
| 56 | | Collectable | Yüksek talep | −1.9% | 13K | |
| 57 | | Legendary | Düşük talep | ▲ 14% | 11K | |
| 58 | | Mythical | Düşük talep | ▼ 10% | 11K | |
| 59 | | Rare | Yüksek talep | ▼ 31% | 10K | |
| 60 | | Epic | Düşük talep | ▼ 14% | 10K | |
| 61 | | Rare | Düşük talep | ▲ 22% | 10K | |
| 62 | | Mythical | Yüksek talep | ±0 | 10K | |
| 63 | | Legendary | Düşük talep | −5.4% | 10K | |
| 64 | | Legendary | Düşük talep | ±0 | 9.8K | |
| 65 | | Legendary | Düşük talep | −1.9% | 8.5K | |
| 66 | | Mythical | Düşük talep | −4.2% | 6.8K | |
| 67 | | Legendary | Düşük talep | −7.5% | 6.8K | |
| 68 | | Mythical | Düşük talep | ▼ 13% | 5.8K | |
| 69 | | Legendary | Stabil | +9.6% | 5.2K | |
| 70 | | Collectable | Düşük talep | ▼ 12% | 5.1K | |
| 71 | | Epic | Düşük talep | ▼ 13% | 5.1K | |
| 72 | | Mythical | Düşük talep | −1.2% | 4.8K | |
| 73 | | Legendary | Düşük talep | −1.1% | 4.8K | |
| 74 | | Collectable | Düşük talep | −5.9% | 4.7K | |
| 75 | | Legendary | Düşük talep | ±0 | 4.7K | |
| 76 | | Mythical | Düşük talep | −1.3% | 4.7K | |
| 77 | | Legendary | Stabil | −4.8% | 4.3K | |
| 78 | RSK Rockstar Soul King Outfit RSKO | Legendary | Düşük talep | ▼ 12% | 4.2K | |
| 79 | | Mythical | Düşük talep | −7.0% | 4.1K | |
| 80 | | Legendary | Düşük talep | −7.4% | 4.1K | |
| 81 | | Legendary | Düşük talep | −6.2% | 4K | |
| 82 | | Legendary | Stabil | −9.8% | 4K | |
| 83 | | Collectable | Stabil | ▲ 25% | 3.9K | |
| 84 | | Epic | Yüksek talep | — | 3.8K | |
| 85 | | Mythical | Düşük talep | +1.6% | 3.8K | |
| 86 | | Legendary | Düşük talep | ▲ 150% | 3.6K | |
| 87 | | Mythical | Düşük talep | −8.3% | 3.5K | |
| 88 | | Legendary | Düşük talep | +8.6% | 3.4K | |
| 89 | | Legendary | Düşük talep | ▲ 13% | 3.3K | |
| 90 | | Mythical | Düşük talep | ▼ 13% | 3.3K | |
| 91 | | Epic | Düşük talep | — | 3.2K | |
| 92 | | Legendary | Düşük talep | +4.8% | 3.1K | |
| 93 | | Legendary | Stabil | −7.7% | 3K | |
| 94 | | Mythical | Düşük talep | −7.9% | 2.8K | |
| 95 | | Legendary | Düşük talep | ±0 | 2.8K | |
| 96 | | Legendary | Yüksek talep | −9.3% | 2.8K | |
| 97 | | Legendary | Yüksek talep | ▼ 16% | 2.8K | |
| 98 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 16% | 2.7K | |
| 99 | | Epic | Stabil | ▲ 13% | 2.7K | |
| 100 | | Legendary | Yüksek talep | ▼ 19% | 2.7K | |
| 101 | | Mythical | Düşük talep | ▼ 12% | 2.7K | |
| 102 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 50% | 2.6K | |
| 103 | | Legendary | Düşük talep | ▲ 103% | 2.5K | |
| 104 | | Legendary | Düşük talep | ▲ 31% | 2.5K | |
| 105 | | Legendary | Düşük talep | ▲ 101% | 2.5K | |
| 106 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 17% | 2.5K | |
| 107 | | Epic | Yüksek talep | ▼ 29% | 2.5K | |
| 108 | | Rare | Stabil | ▼ 18% | 2.5K | |
| 109 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 37% | 2.5K | |
| 110 | | Legendary | Düşük talep | — | 2.4K | |
| 111 | | Legendary | Düşük talep | +2.6% | 2.4K | |
| 112 | | Legendary | Yüksek talep | ▲ 38% | 2.3K | |
| 113 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 11% | 2.2K | |
| 114 | | Mythical | Düşük talep | −3.3% | 2.2K | |
| 115 | | Epic | Yüksek talep | — | 2.2K | |
| 116 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 54% | 2.1K | |
| 117 | | Legendary | Düşük talep | −9.2% | 2.1K | |
| 118 | | Legendary | Düşük talep | ▲ 50% | 2K | |
| 119 | | Uncommon | Yüksek talep | ▼ 18% | 1.9K | |
| 120 | | Epic | Düşük talep | ▼ 12% | 1.9K | |
| 121 | | Yüksek talep | — | 1.8K | ||
| 122 | | Legendary | Düşük talep | ▲ 93% | 1.7K | |
| 123 | | Legendary | Yüksek talep | +9.8% | 1.7K | |
| 124 | | Legendary | Yüksek talep | +1.1% | 1.7K | |
| 125 | | Legendary | Yüksek talep | ▲ 30% | 1.7K | |
| 126 | | Legendary | Yüksek talep | −2.0% | 1.7K | |
| 127 | | Legendary | Yüksek talep | ▲ 42% | 1.7K | |
| 128 | | Mythical | Düşük talep | +3.8% | 1.7K | |
| 129 | | Mythical | Düşük talep | −1.9% | 1.6K | |
| 130 | | Legendary | Düşük talep | +6.5% | 1.6K | |
| 131 | | Legendary | Stabil | ▲ 11% | 1.6K | |
| 132 | | Legendary | Düşük talep | ▲ 25% | 1.6K | |
| 133 | | Legendary | Düşük talep | −5.8% | 1.6K | |
| 134 | | Mixed | Yüksek talep | — | 1.6K | |
| 135 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 16% | 1.5K | |
| 136 | | Legendary | Stabil | — | 1.5K | |
| 137 | | Legendary | Stabil | +4.5% | 1.5K | |
| 138 | | Legendary | Yüksek talep | ▲ 12% | 1.4K | |
| 139 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 42% | 1.4K | |
| 140 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 51% | 1.4K | |
| 141 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 43% | 1.4K | |
| 142 | | Legendary | Yüksek talep | ▲ 20% | 1.4K | |
| 143 | | Legendary | Düşük talep | — | 1.4K | |
| 144 | | Legendary | Yüksek talep | +8.9% | 1.3K | |
| 145 | | Rare | Yüksek talep | — | 1.3K | |
| 146 | | Legendary | Düşük talep | ▲ 47% | 1.2K | |
| 147 | | Epic | Yüksek talep | ▲ 21% | 1.2K | |
| 148 | | Legendary | Düşük talep | ▲ 11% | 1.2K | |
| 149 | | Legendary | Düşük talep | −6.4% | 1.1K | |
| 150 | | Collectable | Yüksek talep | — | 1.1K | |
| 151 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 13% | 1K | |
| 152 | WS Wandering Souls WS | Common | Yüksek talep | — | 968 | |
| 153 | | Legendary | Düşük talep | ▲ 18% | 956 | |
| 154 | | Legendary | Düşük talep | +8.7% | 955 | |
| 155 | | Legendary | Düşük talep | +4.9% | 887 | |
| 156 | | Legendary | Düşük talep | +1.9% | 860 | |
| 157 | | Epic | Yüksek talep | — | 732 | |
| 158 | | Legendary | Stabil | ▼ 11% | 712 | |
| 159 | | Legendary | Stabil | ▼ 13% | 704 | |
| 160 | | Legendary | Düşük talep | −9.9% | 704 | |
| 161 | | Legendary | Stabil | ▼ 16% | 700 | |
| 162 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 12% | 699 | |
| 163 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 15% | 699 | |
| 164 | | Legendary | Düşük talep | ▲ 48% | 696 | |
| 165 | | Legendary | Düşük talep | ▼ 16% | 693 | |
| 166 | | Legendary | Stabil | ▼ 12% | 681 | |
| 167 | | Rare | Stabil | ▼ 35% | 514 | |
| 168 | | Legendary | Yüksek talep | +8.7% | 472 | |
| 169 | | Rare | Stabil | −6.5% | 191 | |
| 170 | | Rare | Yüksek talep | ▼ 13% | 101 | |
| 171 | | Collectable | Düşük talep | ±0 | 73 | |
| 172 | | Common | Yüksek talep | ▼ 29% | 57 | |
| 173 | | Legendary | Yüksek talep | ±0 | 16 | |
| 174 | | Legendary | Yüksek talep | +3.7% | 16 | |
| Filtrelerine uyan eşya yok. | ||||||
Bu, eksiksiz GPO değer listesi: Grand Piece Online’daki takas edilebilir her eşya, güncel takas değeri, nadirliği ve talebiyle tek bir tabloda, en yüksek değerden en düşüğe sıralı. Bazı oyuncular GPO fiyat listesi veya GPO değer listesi 2026 diye arar; bu aynı liste. Bu değerleri kimse elle girmez. Her biri, oyuncuların GPO Discord takas sunucularında paylaştığı 196,380 takas ilanı satırından hesaplanır ve yeni ilanlar geldikçe tüm liste yaklaşık her saat yeniden hesaplanır. Bir eşyayı bulmak için arama kutusunu ve filtreleri kullan ya da ada veya takas sayısına göre sırala. Aynı eşyaları tier’a göre görmek için GPO tier listesini aç; şeytan meyvelerinin kendi meyve değer listesi var. GPO flip sayfası şu an hangi takasların değer kazandırdığını gösterir, yöntem sayfası ise her değerin tam olarak nasıl hesaplandığını açıklar. Tek bir takası mı kontrol ediyorsun? GPO takas hesaplayıcı iki tarafı toplar ve aynı değerlerle kazançlı, adil veya kayıplı sonucunu verir.
Nadirliğe göre GPO değerleri
GPO değer listesi hakkında sık sorulan sorular
GPO değerleri nasıl hesaplanıyor?
Bu listedeki her değer takas ilanlarından hesaplanır ve hiç kimse bir eşyanın değerini elle girmez. Oyuncuların GPO Discord takas sunucularında, bizimki de dahil, paylaştığı takas ilanlarını okuyoruz (son çözümde 196,380 ilan satırı). Her eşya için matematik, son ilanlarının o eşyaya Mythical Fruit Chest cinsinden ne kadar değer biçtiğini sıraya dizer ve ortadan bir değer alır. Bir eşya ancak yeterince farklı takasçı ona fiyat verdiğinde listelenir ve her değerin bir aralığı vardır.
GPO değer listesi ne sıklıkla güncelleniyor?
Yaklaşık her saat. Yeni takas ilanları geldikçe tüm liste yeniden hesaplanır ve hataları düzeltmek için günde bir kez daha derin bir yeniden okuma çalışır. Tablonun üstündeki tarih son çözümü gösterir. Bir değer, kendi ilanları değişmese bile biraz oynayabilir, çünkü eski ilanlar zamanla daha az sayılır ve karşılaştırıldığı eşyalar da hareket eder.
GPO takasında “değer” ne anlama geliyor?
Değer, eşyalar arasındaki göreli kıymetin birimidir; Robux ya da dolar fiyatı değildir. Her değer 10,000 olan Mythical Fruit Chest eşyasına sabitlenmiştir; yani 2.000 değerindeki bir eşya, 1.000 değerindeki iki eşyaya yaklaşık denktir. Takasın iki tarafındaki değerleri toplayıp karşılaştırarak kazanç mı, adil mi, kayıp mı olduğuna karar ver.