Hollow's World Ender vs Mythical Fruit Chest

Hollow's World Ender

Hollow's World Ender

Collectable 23K
Aralık 21K–25K
Talep Düşük talep
Trade'ler 1,091
Mythical Fruit Chest

Mythical Fruit Chest

Mythical 11K
Aralık 10K–12K
Talep Düşük talep
Trade'ler 11,364

Hangisi daha değerli?

Hollow's World Ender daha değerli

+12K (+105.3%)

Adil değil Bu trade'i hesaplayıcıda kontrol et

Bir Hollow's World Ender eşdeğerine ulaşmak için yaklaşık 2.05× Mythical Fruit Chest gerekir.

Hollow's World Ender 60 günlük trend

Mythical Fruit Chest 60 günlük trend

SSS

Hollow's World Ender, Mythical Fruit Chest'den daha mı değerli?

Hollow's World Ender daha değerli: 2 Ağu 2026 itibarıyla yaklaşık 23K vs 11K, oran 2.05× (+105.3%).

Bu Hollow's World Ender vs Mythical Fruit Chest karşılaştırmasını kaç trade destekliyor?

Hollow's World Ender: 1,091 gözlemlenen Discord trade'i. Mythical Fruit Chest: 11,364 gözlemlenen Discord trade'i.

Hollow's World Ender vs Mythical Fruit Chest için adil trade sonucu nedir?

Adil bir 1'e 1 trade değil: Hollow's World Ender yaklaşık 2.05× daha değerli ve iki güven aralığı örtüşmüyor.

Hollow's World Ender veya Mythical Fruit Chest değeri nasıl hesaplanıyor?

Değerler, pipeline'ımızın ayrıştırdığı gözlemlenen Discord trade'lerinden geliyor ve Mythical Fruit Chest eşyasına 10,000 birim üzerinden referans alınıyor. Editör görüşü yok, elle ayarlanmış sayı yok. Tam metodolojiyi gör.

Bu Hollow's World Ender vs Mythical Fruit Chest verisi ne kadar güncel?

Her iki değer de 2 Ağu 2026 tarihli çözüm çalıştırmasından geliyor ve her gece yenileniyor. Yukarıdaki grafik her eşya için son 60 günlük trendi gösteriyor.