Iceborn Candy Cane vs Prestige World Ender

Iceborn Candy Cane

Iceborn Candy Cane

Collectable 780K
Intervall 702K–858K
Efterfrågan Hög efterfrågan
Byten 1,344
Prestige World Ender

Prestige World Ender

Collectable 1.7M
Intervall 1.4M–1.9M
Efterfrågan Låg efterfrågan
Byten 335

Vilket är värt mer?

Prestige World Ender är värt mer

+902K (+115.6%)

Inte rättvist Kolla det här bytet i kalkylatorn

Du skulle behöva ungefär 2.16× Iceborn Candy Cane för att matcha Prestige World Ender.

Iceborn Candy Canes 60-dagarstrend

Prestige World Enders 60-dagarstrend

Vanliga frågor

Är Iceborn Candy Cane värt mer än Prestige World Ender?

Prestige World Ender är värt mer: ungefär 1.7M mot 780K, ett förhållande på 2.16× (+115.6%) per 2 aug. 2026.

Hur många byten ligger bakom den här Iceborn Candy Cane vs Prestige World Ender-jämförelsen?

Iceborn Candy Cane: 1,344 observerade Discord-byten. Prestige World Ender: 335 observerade Discord-byten.

Vad är fair-utslaget för Iceborn Candy Cane vs Prestige World Ender?

Inte ett fair 1-mot-1-byte: Prestige World Ender är värt ungefär 2.16× mer, och de två konfidensintervallen överlappar inte.

Hur beräknas värdet för Iceborn Candy Cane eller Prestige World Ender?

Värdena kommer från observerade Discord-byten som lästs av vårt system, förankrade till Mythical Fruit Chest vid 10,000 enheter. Inga redaktörsåsikter, inga handjusterade siffror. Se hela metodiken.

Hur färsk är datan för Iceborn Candy Cane vs Prestige World Ender?

Båda värdena är från beräkningskörningen 2 aug. 2026, uppdaterad varje natt. Diagrammet ovan visar de senaste 60 dagarnas trend för respektive föremål.