Iceborn Candy Cane vs Prestige Fruitbag

Iceborn Candy Cane

Iceborn Candy Cane

Collectable 780K
Bereik 702K–858K
Vraag Hoge vraag
Ruilen 1,344
Prestige Fruitbag

Prestige Fruitbag

Legendary 543K
Bereik 489K–597K
Vraag Hoge vraag
Ruilen 1,481

Wat is meer waard?

Iceborn Candy Cane is meer waard

+237K (+43.7%)

Niet eerlijk Check deze ruil in de calculator

Je hebt ongeveer 1.44× Prestige Fruitbag nodig om gelijk te komen aan één Iceborn Candy Cane.

Iceborn Candy Cane 60-daagse trend

Prestige Fruitbag 60-daagse trend

FAQ

Is Iceborn Candy Cane meer waard dan Prestige Fruitbag?

Iceborn Candy Cane is meer waard: ongeveer 780K vs 543K, een verhouding van 1.44× (+43.7%) per 2 aug 2026.

Hoeveel ruilen onderbouwen deze Iceborn Candy Cane vs Prestige Fruitbag-vergelijking?

Iceborn Candy Cane: 1,344 geobserveerde Discord-ruilen. Prestige Fruitbag: 1,481 geobserveerde Discord-ruilen.

Wat is de eerlijke-ruil-uitkomst voor Iceborn Candy Cane vs Prestige Fruitbag?

Geen eerlijke 1-op-1-ruil: Iceborn Candy Cane is ongeveer 1.44× meer waard, en de twee betrouwbaarheidsmarges overlappen niet.

Hoe wordt de waarde van Iceborn Candy Cane of Prestige Fruitbag berekend?

Waarden komen uit geobserveerde Discord-ruilen die onze pipeline verwerkt, verankerd aan Mythical Fruit Chest op 10,000 eenheden. Geen meningen van redacteuren, geen met de hand aangepaste cijfers. Bekijk de volledige methodologie.

Hoe actueel is deze Iceborn Candy Cane vs Prestige Fruitbag-data?

Beide waarden komen uit de berekening van 2 aug 2026, elke nacht ververst. De grafiek hierboven toont de 60-daagse trend voor elk item.